Apel o wsparcie !

2020-08-29 14:01

Szanowni Państwo, Pan Tadeusz Ślusarek– były wiceprezes i wieloletni współpracownik Śląskiej Federacji Sportu, wychowawca, opiekun i trener gimnastyków, akrobatów a przez ostatnie 32 lata skoczków do wody znalazł się w bardzo trudnej sytuacji zdrowotnej i finansowej. Obecnie jest schorowanym człowiekiem i przebywa w domu opieki dla osób starszych „Senior Residence” w Katowicach, gdzie otoczony jest bardzo dobrą, całodobową, opieką specjalistyczną. Środki finansowe, którymi dysponuje nie wystarczą mu na pokrycie kosztów związanych z pobytem w tym ośrodku. Pan Tadeusz całe swoje życie poświecił młodym ludziom usprawniając ich fizycznie jak i kształtując ich postawy. Jeżeli należysz do grupy jego wychowanków, przyjaciół bądź byłych współpracowników i chcesz udzielić mu pomocy w postaci wsparcia finansowego prześlij dowolną kwotę na konto : Alior Bank 02 2490 0005 0000 4004 8098 4593 Sytuacja trwającej pandemii COVID – 19 nie ułatwia kontaktu z trenerem. Mamy jednak nadzieje, że po jej ustaniu będziemy mogli spotkać się z nim przy kawie wspominając wspólnie spędzony czas. Za każdą przesłaną złotówkę bardzo dziękujemy.