Ostatnie Pożegnanie

2021-04-26 21:14

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 22.04.2021 r. zmarł Tadeusz Bożek – wieloletni zawodnik i działacz Klubu Sportowego Polonia i MOSiR Łaziska Górne. Trener koordynator Kadry Wojewódzkiej Młodzików w Kręglarstwie. Sekretarz Generalny Śląskiego Okręgowego Związku Kręglarskiego. Pod jego skrzydłami kręglarskie pasje rozwijało wiele zawodniczek i zawodników w Łaziskach Górnych. Trener Kadry Narodowej Kobiet, który odnosił wiele medalowych sukcesów na Mistrzostwach Świata.

Wyrazy głębokiego żalu i współczucia dla Rodziny i Bliskich składają Zarząd i Pracownicy Śląskiej Federacji Sportu.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w dn. 28.04.2021 o godz. 9.00 w Kościele w Łaziskach Średnich przy ul. Wyszyńskiego.