Złote Dziewczyny!

2026-03-10 18:17

zlote_koszykarki

Kadra Śląska w koszykówce dziewcząt rocznika 2012/2013 zdobyła złote medale podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Proszowicach, które rozgrywały się w dniach 04-08.03.2026 roku.🏅🏆💪🏀

Wielkie gratulacje dla Zawodniczek oraz Trenerów Adama Kubaszczyka oraz Iwony Szymik.

Mecz finałowy:
Śląskie 54-44 Pomorskie

Wyróżnienia indywidualne:

  • MVP Turnieju Jaśmina Pazdan
  • MVP finału: Pola Całka
  • MVP Drużyny Alicja Cierniak
  • Piątka All Stars Milena Świerkot