Złote Dziewczyny!
2026-03-10 18:17
Kadra Śląska w koszykówce dziewcząt rocznika 2012/2013 zdobyła złote medale podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Proszowicach, które rozgrywały się w dniach 04-08.03.2026 roku.🏅🏆💪🏀
Wielkie gratulacje dla Zawodniczek oraz Trenerów Adama Kubaszczyka oraz Iwony Szymik.
Mecz finałowy:
Śląskie 54-44 Pomorskie
Wyróżnienia indywidualne:
- MVP Turnieju Jaśmina Pazdan
- MVP finału: Pola Całka
- MVP Drużyny Alicja Cierniak
- Piątka All Stars Milena Świerkot

















