Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Badmintonie – Województwo Śląskie najlepsze w Polsce! ❤️🏸🏆🏅

2026-05-18 09:29

zlote_koszykarki
W dniach 15–17 maja 2026 roku w Piotrkowie Trybunalskim odbyła się Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w badmintonie. 🏆🏅 Województwo Śląskie po raz kolejny potwierdziło swoją dominację na krajowej scenie badmintonowej, zdobywając aż 7 medali oraz zajmując 1. miejsce 🏆 🏅w klasyfikacji generalnej województw i 1. miejsce 🏆 🏅w klasyfikacji klubowej.❤️🏸 Reprezentacja Województwa Śląskiego była najliczniejszą grupą zawodniczek i zawodników podczas całej Olimpiady, a osiągnięte wyniki są dowodem ogromnej pracy zawodników, trenerów oraz klubów działających na terenie naszego regionu. Badminton na Śląsku niezmiennie pozostaje liderem w Polsce. Medaliści Województwa Śląskiego🏅 Gra pojedyncza kobiet U17 🥇 Wiktoria Kaletka – złoty medal 🥉 Weronika Jasiulewicz – brązowy medal Gra podwójna mężczyzn U17 🥇 Olaf Książkiewicz / Michał Jaworski – złoty medal 🥈 Maksymilian Pawlik / Jakub Chrząszcz – srebrny medal Gra podwójna kobiet U17 🥇 Wiktoria Kaletka / Zuzanna Zemla – złoty medal 🥈 Natasza Putała / Maja Zmarz – srebrny medal Gra mieszana U17 🥇 Olaf Książkiewicz / Hanna Wylęga – złoty medal Klasyfikacja klubowa🏆 🥇 AZS AWF Katowice – 1. miejsce Klasyfikacja województw🏆 🥇 Województwo Śląskie 🥈 Województwo Mazowieckie 🥉 Województwo Dolnośląskie Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom, trenerom, działaczom oraz organizatorom. Dziękujemy za ogromne zaangażowanie, wsparcie i pracę na rzecz rozwoju badmintona w Województwie Śląskim i wielu znakomitym osobom, które przyczyniają się do sportowych zwycięstw, emocji .... - Dziękujemy !!! Zapraszamy do galerii
zlote_koszykarki
zlote_koszykarki
zlote_koszykarki
zlote_koszykarki
zlote_koszykarki
zlote_koszykarki
zlote_koszykarki
zlote_koszykarki
zlote_koszykarki
zlote_koszykarki
zlote_koszykarki
zlote_koszykarki
zlote_koszykarki
zlote_koszykarki
zlote_koszykarki
zlote_koszykarki
zlote_koszykarki
zlote_koszykarki
zlote_koszykarki